Türkiye genelindeki ürün etkinliklerini sürdürmeye devam eden Eymes / Brillant; bu kez 26 Ocak 2017 tarihinde Bursa, “Grand Swiss / Bellhotel Çelikpalas”taki etkinlikte müşterileri ile buluşacak.Oteldeki özel alanda yer alan ve gün boyu sürecek olan etkinlikte, Brillant’ın en yeni havuz ürün ve koleksiyonları, hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi 2017 sezonuna özel fiyatları eşliğinde müşterilerin hizmetine sunulacak.
Ayrıca özellikle sektörel pazarı renklendiren “Brillant Halı”, “Brillant Halı Örtüsü”,“Brillant Yatak Örtüsü” ve “Brillant Battaniye”ler de; yine bu etkinlikte Brillant Dostları’nın mağaza ve reyonlarını çeşitlendirecek özel ürünler olarak dikkat çekecek…
Eymes Bursa Bölge Müdürü Faruk Bakır, “Yeni yılın bu ilk buluşmasında Brillant’ın değerli müşterilerine birebir hizmet vermekten büyük bir onur duyacağız. Bu vesile ile tüm değerli müşteri ve Brillant Dostlarını etkinliğimize davet ediyorum.”dedi.

 

Haber: Ömer AŞICI

 

Eymes /Brillant; farklı iller ve bölgelerdeki ürün sunum etkinliklerini sürdürmeye ve müşterilerine birebir hizmet vermeye devam ediyor.
Bu etkinliklerden biri yenisi daha 3 Kasım 2016 Perşembe günü İstanbul / Beylikdüzü Fabrika’daki özel sunum alanında yapıldı.
Gün boyu süren etkinlikte, Brillant’ın en yeni havuz ürün ve koleksiyonları, hemen tüm etkinliklerde olduğu gibi sezona özel fiyatları eşliğinde müşterilerin hizmetine sunuldu.
Ayrıca özellikle sektörel pazarı renklendiren “Brillant Halı”, “Brillant Yatak Örtüsü” ve “Brillant Battaniye”ler de; yine bu etkinlikteki satış sürecinde, Brillant Dostları’nın mağaza ve reyonlarını çeşitlendiren en yeni ürünler olarak öne çıktılar…

Konuklar bilahare, öğlen güneşinin de tadını çıkararak, bahçe içindeki barbekü sucuk ekmek buluşmasında bir araya geldiler ve güzel bir günü de birlikte paylaşmış oldular…

Eymes / Brillant ürün etkinlikleri önümüzdeki süreçte de farklı il ve mekanlarda devam edecek…

Sektörel pazardaki etkin girişim ve yenilikçi ürünleriyle öne çıkan Brillant; 26-29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Fuar alanında düzenlenen “HOME&TEX ve HOMEFLOOR‘da yer alıyor.

Fuar sürecinde Brillant’ın en yeni ürün ve koleksiyonları, sergilenecek ve ziyaretçiler ürünler hakkında Brillant standındaki görevlilerinden birebir bilgi alışverişinde bulunabilecekler.

Brillant; bu fuar sürecinde 7. Hall H-05 no’lu bölümde yer alan HOMEFLOOR ‘daki standında, Brillant Halı ve koleksiyonlarını müşterilerine sunmuş olacak… 7. Hall D-05’de yer alan HOMETEKS Brillant standında ise perde ve zebra perde ürünlerinin yanı sıra, Brillant Yatak Örtüleri ve Brillant Battaniyeler de, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

TOP